sabato 30 agosto 2008

Giornale di ucraini in Italia

Il sito di "Gazeta Ukrainska" http://www.gazetaukrainska.com/ è il piu' grande giornale per gli ucraini in Italia.

La distribuzione avviene su tutto territorio nazionale nei punti Western Union, nell'ambasciata e nei consolati ucraini a Roma, Napoli e Milano e attraverso diverse asociazioni ucraine operanti in Italia. La tiratura è di 23 000 copie in lingua ucraina.
All'interno: notizie di immigrazione, spiegazione di leggi sull'immigrazione, la vita della comunità e notizie dal'Ucraina.

У Всесвітній мережі з'явився ще один осередок високопрофесійної української преси - відкрито сайт «Української газети в Італії»

Друковане видання засноване видавничим домом "Іноземці в Італії" у лютому 2006, а його сайт стартував у липні 2008 року за адресою http://www.gazetaukrainska.com/.
Українська газета в Італії -- це найбільше україномовне видання, яка розповсюджується по усій території Італії накладом 23 000 примірників. Проте навіть цього немалого тиражу недостатньо щоб задовільнити інформаційні потреби кількасоттисячної армії українських емігрантів. Новий інформаційний канал дасть можливість більшій кількості читачів бути оперативно поінформованими про зміни італійських імміграційних нормативів, отримати роз’яснення законів. І це сприятиме юридичній освіченості читачів, а, отже, допоможе у процесі суспільної інтеграції. Ця - надзвичайно важлива місія Газети, яка виводить її за рамки суто інформативних функцій і робить її незамінним компасом у житті українських емігрантів на Аппенінах.
Окремий розділ сайту присвячено життю української діаспори і діяльності українських організацій. Він інформує про головні події у різних частинах країни, розповідає про визначних земляків, підтримує обдаровану творчу молодь, проводить журналістські розслідування...
Газета підтримала чимало добрих справ, сприяла проведенню кількох гучних культурологічних акцій. Від заснування видання очолює талановитий журналіст Маріанна Сороневич. Саме завдяки їй та роботі знаного львівського журналіста Ігора Гулика, це інформаційно-аналітичне видання стало справжнім інтелектуальним провідником для громади. Ми пишемо для людей і про людей, котрі живуть в Італії, але постійно залишаються українцями.Тому складно оминути увагою цю непересічну подію. Загальну увагу розбурхав вже той факт, що Українська газета – чи не перше в Італії україномовне видання, що представило читачам по-справжньому високотехнологічний та якісний інтернет-ресурс.
Завітайте на сайт і ознайомтесь із найсвіжішими новинами останнього газетного номера, "погортайте" сторінки архіву або дізнайтесь більше про видання. Ми даємо вам шанс отримати таку текстову добірку одним натиском клавіші комп'ютерної миші. Так само просто знайти матеріал, присвячений конкретній події чи людині - введіть ключове слово у поле пошуку та отримайте миттєвий результат. Крокуючи в ногу з часом, Українська газета уповні використала усі можливості, які надає інтернет для підтримки вільного слова та розвитку громадянського суспільства.

Будьмо разом! Запрошуємо вас відвідати сайт!

Nessun commento: